4. Ширина прямокутника дорівнює 12 см, а довжина - периметр цього прямокутника. на 8 см більша.

Знайди периметр цього прямокутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Костренко Михаил.

Пошаговое объяснение:

1) 12 + 8 = 20 (см) - длина

2) 2 * (12 + 20) = 2 * 32 = 64 (см) - периметр

Отвечает Гарбузова Циля.

Відповідь:

Периметр прямокутника – 64 см

Покрокове пояснення:

12 + 8 = 20 (см) – довжина прямокутника

20 × 2 + 12 × 2 = 64 (см) – P