Туристка мала подолати відстань 28 км. Вона пройшла 4/7 цієї відстані. Скільки кілометрів

залишилося пройти туристці?

Ответы на вопрос

Отвечает Куницына Олеся.

Рішення:

28:7=4(1/7 пути)

4 × 4 = 16 (4/7 пути)

28 - 16 = 12 км.

Відповідь:

туристці залишилося пройти 12 км.

Отвечает Игнаев Родион.

Ответ:

12

ПошаПошаговоеПошаПошаговоеговоПошаПошаговоеПошаПошаговговое объяснение

:28:7=4

4•3=12