За 1,5 кг печива заплптили стільки за 0,7 кг цукерок. якв ціна кожного продукту якщо 1 кг печива

дешевший за 1 кг цукерок на 40 грн. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ростовский Ваня.

Ответ:

1,5х  = 0,7*(х+8)

1,5х=0,7х+5,6

0,8х=5,6

х=7 грн

7+8= 15грн

проверка:

1,5*7=0,7*15

10,5=10,5

Пошаговое объяснение: