Помогите с задачой. В магазині 360 книжок. Записники становлять 55% книг i 2/3 кількості фарб.

Скільки записників і пачок фарби в магазині?​

Ответы на вопрос

Отвечает Семиглазов Илья.

Пошаговое объяснение:

55% = 55 : 100 = 0,55

1) 0,55 * 360 = 198 (штук) - записные книжки

2) 198 : 2/3 = 198 * 3/2 = 99 * 3/1 = 297/1 = 297 (пачек) - краски