2 велосипедиста рухались з однаковою швидкістю. Яку відстань подолав кожен з них якщо один був у

дорозі 5 годин а інший--3 години причому другий проїхав на 28 км менше ніж перший

Ответы на вопрос

Отвечает Ли Рома.
Ответ:70км;42км.
Пошаговое объяснение:
1) 5-3= на 2- часа первый ехал больше чем второй;
2) 28:2=14- км/ч скорость обоих велосипедистов.
3) 14×5=70- км проехал первый;
4) 14×3=42- проехал второй.