Катер рухався спочатку озером 2 год зі швидкістю 16,8 км/год, а потім 1,5 год річкою за течією.

Швидкість течії дорівнює 1,4 км/год. Яку відстань подолав катер?

Ответы на вопрос

Отвечает Колымова Таня.

Ответ:

56,7 км

Пошаговое объяснение:

2*16,8=33,6 км (подолав катер за 2 години)
1,5*(16,8-1,4) = 23,1 км (подолав катер за 1.5 години)
33,6+23,1 = 56,7 км (усього подолав катер)