Автомобіль рухався 3 год зі швидкістю 52.5 км/год 2 год зі швидкістю 45.2 км/год. Знайди середню

швидкість руху Автомобіля

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

3*52,5=157,5

2*45,2=90,4

157,5+90,4=247,9

247,9:5=49,58 км. год сер, шв.