1. Одна зі сторін паралелограма удвічі менша, ніж інша, а його периметр дорівнює 36 см. Знайти

більшу сторону паралелограма.

Ответы на вопрос

Отвечает Мошников Денис.

2X = 12

Пошаговое объяснение:

Нехай одна сторона дорівнює Х cм, тоді друга дорівнює 2Х. Протилежні сторони паралелограма рівні. Периметр – сума довжин всіх сторін.

X + 2X + X + 2X = 36

6X = 36

X = 6

2X = 12

Отвечает Гафаров Александр.

Ответ:

(2x+x)×2=36

3x=36÷2

3x=18

x=6

6×2=12

Відповідь:12 см