Побудуй прямокутник якого ширина 3 см а довжина у 3 рази більша знайди периметр цього прямокутника

та площу

Ответы на вопрос

Отвечает Карманов Владик.

Ответ:

P=(3+9)×2=24

S=3×9=27

Пошаговое объяснение:

Отвечает Корнейчук Алина.

Ответ:

(3+3)*2=12

Пошаговое объяснение:

р=(а+в)*2

чссссыпавиваовмо