. Периметр прямокутника становить 306 м, а його ширина більша від довжини на 3,5 м. Знайдіть площу

прямокутника. СРОЧНО​

Ответы на вопрос

Отвечает Утегенов Адилет.

a - длина

b = a + 3,5 - ширина

2a + 2 × (a + 3,5) = 306

2a + 2a + 7 = 306

4a = 299

a = 299 ÷ 4

a = 74,75

b = 74,75 + 3,5

b = 78,25

S = a × b

S = 74,75 × 78,25 = 5849,1875 м²

Ответ: 5849,1875 м²