Може може виконати виробниче завдання за 8 год. Яку частину завдання вони 5. Перший робітник

робітник за 6 год, а другий виконають за 1 год, працюючи разом?розяжите ставлю 100балів. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Виктория.
Ответ:Спочатку знайдемо їх загальну продуктивність: 1/15+1/5=4/15 роботи за годину.

Потім дізнаємося, скільки роботи вони виконають, якщо будуть працювати разом 1 1/4ч: 4/15*1 1/4= 1/3 частина роботи

4/15*3=8/10 або 0,8 частина

0,8<1, отже вони не встигнуть виконати роботу.

Пошаговое объяснение: