Скільки важить цилініндрична граніта основа діаметром 60 ми і вистою 20 см якщо 1м в 3 граніту

важить 2700 кг?

Ответы на вопрос

Отвечает Виноградова Анастасия.

Ответ: 101736 кг

Пошаговое объяснение:

Площа основи циліндра : S = пR² = 3,14 * 60 = 188,4 м²

Об* єм  дорівнює : V = Sосн. * h = 188,4 * 0,2 = 37,68 м³

        1м³  -  2700 кг

37,68 м³  -  х кг

х = 37,68 * 2700 = 101736 кг важить цилініндрична гранітна основа