Середня вага чотирьох собак становить 40,1 кілограма. Перша собака важить 37,6 кг, друга собака

важить 42,7 кг, а третя собака важить 40,3 кг. Скільки важить четверта собака?

Ответы на вопрос

Отвечает Николаева Анастасия.

40,1⋅4=160,4(кг) - вага всіх собак

160,4-(37,6+42,7+40,3)=160,4-120,6=39,8(кг) - вага четвертої собаки.