У двох баках 155 л бензину . Якщо з першого бака перелити в другий 20 л , то в першому залишиться

12/19 тієї кількості ,що стало в другому. Скільки літрів бензину було в кожному баку спочатку ?Срочно , розв'язати треба рівнянням ,дам 30 баллов!! ​Нужно срочно!! ПОМОГИТЕ СРОЧНО , ПРОШУ

Ответы на вопрос

Отвечает Blagodir Alina.

Ответ:

В 1-м баке было 80 л, во 2-м баке было 75 л.

Пошаговое объяснение:

х - бензина в 1-м баке

155 - х - бензина во 2-м баке

х - 20 - осталось в 1-м баке

155 - х + 20 = 175 - х - стало во 2-м баке

Уравнение:

x- 20 = \dfrac{12}{19} \cdot (175 - x)

19x - 20 · 19 = 12 · 175 - 12x

19x - 380 = 2100 - 12x

19x + 12x = 2100 + 380

31x = 2480

x = 2480 : 31

x = 80 (л) - было в 1-м баке

155 - 80 = 75 (л) - было во 2-м баке