У першому баку олії було в 4 рази більше, ніж у другому. Піс- ля того як з першого бака відлили

8л олії, а в другий долили 13 л,в обох баках олії стало порівну. Скільки літрів олії було в кожномубаку спочатку?помогите пожалуйста, срочно нужно​

Ответы на вопрос

Отвечает Ахмадуллин Руслан.

Ответ:

4х-8=х+13

3х=21

х=7 л во втором баке

7*4=28 л в первом баке

проверка

28-8=7+13

20=20

Пошаговое объяснение: