У двох баках було однакове число літрів бензину. Коли з першого взяли 1/3 бензину, що був у ньому,

а з другого – 320 л, то бензину в баках стало порівну. Скільки літрів бензину було у двох баках спочатку? Помогите срооооочнооооо!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Крыжановская Виктория.

Ответ:

1/3 = 320

320*3 = 960

Изначально было по 960 литров

Пошаговое объяснение:

Отвечает Солодухина Ангелина.

Ответ:

1/3=320

320•3=960 эта правильно