Поміркуй, яку відстань ти пройдеш, зробивши мільйон кроків: більшу від 10 км чи меншу. Обчислити

середню довжину свого Крока та зробила необхідні розрахунки. Дуже срочно!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Денис.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Розрахуємо середню довжину кроку. Для цього зробимо наприклад п'ять кроків та виміряємо довжину кожного

1 крок - 48 см

2 крок -48,5 см

3 крок -49 см

4 крок -49 см

5 крок - 49,5

Знайдемо середнє арифметичне, це і буде середня довжина кроку

L= \frac{48+48.5+49+49+49.5}{5} = 48.8 см - середня довжина кроку.

Якщо зробити мільйон кроків, я пройду відстань:

48,8 * 1000000 = 48 800 000 см

1 км  = 100 000 см

Обчислимо пройдену відстань в км

48 800 000 : 100 000 = 488 км

Відповідь: Зробивши мільйон кроків я пройду відстань більшу від 10 км