у магазин привезли 1260 кг картоплі першого дня продали 2/3 усієї картоплі другого дня 5/7 решти .

скільки картоплі залишилося продати?​

Ответы на вопрос

Отвечает Тышкевич Влада.

Ответ:

120 кг

Пошаговое объяснение:

1) 2/3 * 1260 = 2/1 * 420 = 840/1 = 840 (кг) - продали в 1 день

2) 1260 - 840 = 420 (кг) - осталось после 1 дня

3) 5/7 * 420 = 5/1 * 60 = 300/1 = 300 (кг) - продали во 2 день

4) 1260 - (840 + 300) = 1260 - 1140 = 120 (кг) - осталось продать