До магазину завезли 1,2 т картоплі. Першого дня продали 0,2 усієї картоплі, а другого - 1/3 решти.

Скільки кілограмів картоплі продали другого дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Колесников Стас.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1.2*0.2=0.24т продали в 1 день

1.2-0.24=0.96т осталось продать

0.96*1\3=96\100*1\3=24\25*1\3=8\25=0.32т продали на следующий день