До магазину завезли 1.2т.картоплі.За перший день продали 0.2 усієї картоплі,а за другий 1.3

решти.Скільки кілограмів картоплі продали за другий день?

Ответы на вопрос

Отвечает Davidova Viktoriya.

За перший день продали:

1200*0,2=240

Отже після першого дня залишилося

1200-240=960 кг

За другий день продали

960*1/3=960/3=320 кг

Відповідь: за другий день продали 320 кг картоплі

Отвечает Ханский Рамиль.

1, 2т= 1000 кг

1, 2 т=1200 кг

0,2= 240 кг

1200-240=960

960:3=320 КГ