С ОБЪЯСНЕНИЕМ ПОЖАЛУЙСТА!!!!!!!!!!!+ перший та другий чоени геометричної прогресії дорівнюють 12

та 3 відповідно. Визначте знаменник q цієї прогресії.​

Ответы на вопрос

Отвечает Котина Соня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Дано: b1 = 12  b2 = 3

Знайти :q

q = b2/b1 = 3/12 = 1/4

Отвечает Усачова Алина.

Умова:

перший та другий члени геометричної прогресії дорівнюють

b1=12, та b2=3 відповідно. Визначте знаменник q цієї прогресії.​

q=b2/b1,

q=3/12=1/4.

Відповідь: 1/4 .

Можна записати і десятковим дробом 0,25.