Точка М належить відрізку ВС, до того ж ВМ: МС = 2:3, Знайти довжини відрізків ВМ і МС, якщо ВС =

35 см. Срочно помогите!

Ответы на вопрос

Отвечает Марков Феодосий.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай одна ціла частина - х см, тоді співвідношення частин 2х і 3х

2х + 3х = 35

5х = 35

х = 35 : 5

х = 7 см

2х = 2 * 7 = 14 см довжина відрізка ВМ

3х = 3 * 7 = 21 см довжина відрізка МС