точка С належить відрізку АВ довжина якого дорівнює 8 см Визначте довжину відрізків АС і ВС якщо

довжина відрізків АС у 4 рази менша від довжини відрізка ВС​

Ответы на вопрос

Отвечает Сварог Клуб.

Ответ:

ас-х

вс-4х

х+4х=8

5х=8

х=8÷5=1.6(ас)

вс=4×1.6=6.4(вс)