Знайдіть координати точок перетину графіків функцій у=-8/х і у=x-9​


Ответы на вопрос

Отвечает Матюшков Олег.

Відповідь:

(8;-1) і (1;-8)

Покрокове пояснення:

-8/х=x-9   ​ \*х

-8=х²-9х

х²-9х+8=0

х₁=8

х₂=1

у₁=8-9=-1

у₂=1-9=-8

(8;-1) і (1;-8)