Сторони прямокутника дорівнюють 6 см і 8 см. Знайти діагональ прямокутника.​


Ответы на вопрос

Отвечает Никитина-Дикова Ольга.

Ответ:

10см

Пошаговое объяснение:

диагональ = √( а² + b² ) = √( 36 + 64 ) = √100=10см

Отвечает Шухрова Маргарита.

Ответ:

Діагональ = √ 6² + 8² = √ 36 + 64 = √ 100 = 10 (см)

Пошаговое объяснение:

За теоремою Піфагора