Першого дня токар виготовив 40% усіх деталей а другого 75% деталей що залишилося йому виготовити а

третього-решту 30 деталей.Скільки деталей виготовив токар першого дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Малышева Олька.

Ответ:

80 деталей

Пошаговое объяснение:

40% = 40 : 100 = 0,4

75% = 75 : 100 = 0,75

Все детали = х штук

1 день = 0,4х деталей

2 день = 0,75 * (х - 0,4х) = 0,75 * 0,6х = 0,45х деталей

3 день = 30 деталей

0,4х + 0,45х + 30 = х

0,85х + 30 = х

0,85х - х = -30

-0,15х = -30

х = -30 : (-0,15)

х = 200

Все детали = 200 штук

1 день = (0,4х) = 0,4 * 200 = 80 деталей

2 день = (0,45х) = 0,45 * 200 = 90 деталей

3 день = 30 деталей

Проверка:

80 + 90 + 30 = 200

Отвечает Глухих Диана.

Нехай  токар виготовив х деталей за три дні!

тоді за перший день він виготовив 0,4х деталей (40%=0,4), за другий день  0,6х*0,75=0,45х(75%=0,75)

Складаємо рівняння:

х-(0,4х+0,45х)=30

х-0,85х=30

0,15х=30

х=30/0,15=3000/15=200 (всього виготовив деталей за три дні)

Скільки деталей виготовив токар першого дня?

200*0,4 =80 деталей

Відповідь:80 деталей виготовив токар першого дня