ІІ варіант 1. Знайти 1% від числа 600. 2. Знайти число, якщо 1% його становить 1,5. 3. Парк займає

площу 42га. Озеро займає 16% цієї площі. Знайти площу озера. 4. Петрик прочитав 22 сторінки, що становить 55% усієї книжки. Скільки сторінок у книжцi? 5. Токар виготовив за 3 дні 160 деталей. За перший день він виготовив 30% усіх деталей, за другий - 45%. Скільки деталей виготовив токар за третій день? 6. Обчисли периметр трикутника, якщо одна сторона дорівнює 25 см, друга - 80% від першої, а третя - 75% від суми першої і другої.​

Ответы на вопрос

Отвечает Галиев Ранис.

Ответ:

1. 1% від числа 600 становить 6 (600 * 0.01 = 6).

2. Число, якщо 1% його становить 1,5, дорівнює 150 (1.5 / 0.01 = 150).

3. Площа озера становить 6,72 га (42 га * 0.16 = 6.72 га).

4. У книжці 40 сторінок (22 / 0.55 = 40).

5. Токар виготовив 56 деталей за третій день (160 - (30% + 45%) * 160 = 56).

6. Периметр трикутника становить 125 см (25 см + 0.8 * 25 см + 0.75 * (25 см + 0.8 * 25 см) = 125 см).