2. У прямокутнику одна сторона вдвічі мен- ша за другу. Чому дорівнює периметр, якщо площа

становить 50 см²?​

Ответы на вопрос

Отвечает Крылова Марина.

Ответ:

30 см

Пошаговое объяснение:

1 сторона = х см

2 сторона = 2х см

S = 50 см²

Р = ? см

х * 2х = 50

2х² = 50

х² = 50 : 2

х² = 25

х = ± 5

1 сторона = (х) = 5 см

2 сторона = (2х) = 2 * 5 = 10 см

S = 5 * 10 = 50 см²

Р = 2 * (5 + 10) = 2 * 15 = 30 см