Знайди значення виразу. (а + 600) × 4, якщо а = 300


Ответы на вопрос

Отвечает Закиев Данил.

Ответ:  3 600.

Пошаговое объяснение:

Знайди значення виразу  (а + 600) × 4, якщо а = 300.

(300+600)*4=900*4=3 600.

Отвечает Чудинов Макс.

Ответ:

3600

Пошаговое объяснение:

Сократим:

(a + 600) \times 4 = 4a + 2400

Решим:

4 \times 300 + 2400 = 1200 + 2400 = 3600