Срочно пж Периметр правильного шестикутника дорівнює 108см.Знайдіть діаметр описаного навколо

нього кола. А) 9СМ Б) 18СМ В)24СМ Г) 36СМ Д) 48СМ

Ответы на вопрос

Отвечает Лескова Анна.

Ответ: Г) 36 см

Пошаговое объяснение:

Якщо шестикутник правильний, всі його сторони рівні.

Периметр - це сума довжин всіх сторін, тоді звідси маємо, що сторона правильного шестикутника дорівнює:

AB = BC = CD = DМ = МN= AN = 108 : 6 = 18 (cм)

Точка О-центр описаного біля шестикутника кола.

Діагоналі шестикутника AD, CN та BM ділять шестикутник на шість правильних трикутників зі стороною 18 см.

Трикутник  АОВ - рівносторонній

АО = ВО = R = 18 см => АD = BM = 2R = 2 * 18 = 36 (cм)