Магазин продав за березень 80 телефонів, а за квітень – на 20 більше, ніж у березні. Який відсоток

телефонів продали за квітень порівняно з березнем?

Ответы на вопрос

Отвечает Манаков Алексей.

Ответ:

на 25% больше; всего 125%

Пошаговое объяснение:

В магазине продали 80 телефонов в марте, а в апреле - на 20 больше.

80 + 20 = 100 (т.) - продали в апреле.

100/80 = 1,25 = 125%

125% - 100% = 25%

Ответ: на 25% больше