Збудували два нові будинки 5 поверховий і 9 поверховий. У першому будинку на поверсі по 7 квартир,

а в другому по 6. Скільки всього квартир у цих будинках?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Анна.

Ответ: 89 квартир

Пошаговое объяснение: 1) 5×7=35 (кв.) - у першому будинку

2) 9×6=54 (кв.) - у другому будинку.

3) 54+35=89 (кв.)

Відповідь: 89 квартир у двох будинках.

Отвечает Резниченко Максим.
7*5=35(в 5 поверховому)
9*6=54(в 9 поверховому)