У трьох кошиках 28 кг груш.Маси першого і другого кошиків відносяться як 5:4,а маса третього

кошика-на 2 кг більше від маси другого.Скільки груш у кожному кошику?

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

10кг, 8кг, 10кг

Пошаговое объяснение:

Нехай х - коефіцієнт пропорційності. Тоді в першому кошику було 5х кг груш, в другому 4х кг, а в третьому - (4х + 2)кг. Складаємо рівняння

5х + 4х + 4х + 2 = 28

13х = 26

х = 2

5×2=10(кг) - у першому кошику

4×2=8(кг) - у другому кошику

8+2=10(кг) - у третьому кошику