Для туристичної мандрівки до Львова діти зібрали 6000 грн. Вони придбали 10 вхідних квитків у

музей за ціною 28, 55 грн. Витратили в 6 разів більше грошей на проїзд автобусом, ніж на вхідні квитки. Решту грошей діти запланували витратити на роз- ваги та обід. Скільки грошей залишиться в дітей на розваги та оббіл?

Ответы на вопрос

Отвечает Завадский Женя.

Ответ:

4 001,5грн

Пошаговое объяснение:

10•28.55=285.5(грн) вони витратили на білети

285.5•6=1713(грн) вони витратили на проїзд автобусом

6000-(285.5+1713)=4001.5(грн) залишилось у дітей на розваги та обід