Сума двох дробів дорівнює 1 2/11 а один із доданків 29/55. Знайдіть інший доданок​ , помогите

пожалуйста ответ: 36/55 єто дробом​

Ответы на вопрос

Отвечает Заровная Элеонора.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 слагаемое = х


х + 29/55 = 1 2/11

х = 1 2/11 - 29/55

х = 1 10/55 - 29/55

х = 65/55 - 29/55

х = 36/55