Сума двох чисел дорівнює 44, причому один доданок у 4,5 рази меньше ніж інший. На скільки один

доданок менший за інший?

Ответы на вопрос

Отвечает Петров Егор.

Ответ:

х + 4,5х=44

5,5х=44

х=8

Перший доданок 8, а другий - 4,5*8=38

Перевірка: 8+4,5*8=44

Пошаговое объяснение: