За 3 години автомобіль проїхав 270км. Який шлях він проїде за 2 години, рухаючись з тією самою

швидкістю?

Ответы на вопрос

Отвечает Завьялов Тимофей.
1)270:3=90(км/год)-швидкість автомобіля за одну годину
2)90*2=180(год)-t
Отвечает Кузьмина Анастасия.

Ответ:

270 / 3 = 90км/ч
Получается 90*2 = 180км проедет автомобиль с той же скоростью

Пошаговое объяснение: