Відстань 210 км автомобіль проїхав за 3 години. Яку відстань проїде автомобіль проїде за 2 години,

рухаючись із такою самою швидкістю?

Ответы на вопрос

Отвечает Шестакова Надя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 210 : 3 = 70 (км/ч) - скорость в час

2) 70 * 2 = 140 (км) - проедет за 2 часа

Отвечает Лугіна Аня.

Ответ:

140км

Пошаговое объяснение:

210:3=70

70*2=140км