Господарство зібрало 14,6 т пшениці з площі 5 га, а з площі 3 га 10,2 т. Який середній урожай з 1

га одержало господарство?НАПИШІТЬ ДІЇ В СТОВПЧИК БУДЬЛАСКА!​

Ответы на вопрос

Отвечает Кубеков Мирлан.

Ответ:

14.6+10.2=24.8

5+3=8

24.8:8=3.1тонн середній урожай одержало господарство

Отвечает Воложанин Егор.

Ответ:3.15

Пошаговое объяснение:

14.6):5=2.9

10.2:3=3.4

2.9+3.4: 2= 3.15

я скорочувала