Господарство зібрало 14,6т пшениці з площі 5га, а з площі 3га - 10,2т. Який середній урожай з 1га

одержало господарство?

Ответы на вопрос

Отвечает Канду Адриана.

1) 5+3 =8(га) - всього площа поля

2) 14,6+10,2 =24,8 (тонн) - всього пшениці

3) 24,8:8 =3,1 (га) - було отримано в середньому з 1 га

Відповідь: в середньому урожаї з 1 га поля було отримано 3,1 тонна пшениці