Господарство зібрало 70,4 т картоплі з площі 4 га , а з площі 2 га 32,5 т . Який середній урожай з

1 га одержало господарство?

Ответы на вопрос

Отвечает Петренко Владислав.

Ответ:

1) (70,4 ÷ 4 + 32,5 ÷ 2) ÷ 2 = (17, 6 + 17, 25) ÷2 = 34, 85 ÷ 2 = 17, 425 ( т )

Відповідь: середній урожай з 1 га -- 17, 425 т.