Помогите срочно! В саду ростуть яблуні і груші. Яблунів 80, число груш становить 81/97 від

кількості всіх дерев у саду. Скільки дерев у саду.

Ответы на вопрос

Отвечает Подшивалова Лидия.

Відповідь:

Загальна кількість дерев у саду 485.

Покрокове пояснення:

В саду ростуть лише яблуні і груші. Число груш становить 81/97 від кількості всіх дерев у саду. Кількості всіх дерев у саду - це 100%, або 1 = 97/97.

Кількість яблунь 97/97 - 81/97 = 16/97, або 80 дерев.

Розділимо 80 на 16 та отримаємо скільки дерев приходиться на 1/97 частину саду:

80 / 16 = 5 дерев

Отже загальна кількість дерев у саду:

5 × 97 = 485 дерев.