Власна швидкість пароплава 26 км/год, а швидкість течії ріки 2 км/год. Знайди: а) швидкість

пароплава за течією та проти течії ріки; б) шлях пароплава за течією ріки за 2 год; в) шлях пароплава проти течії ріки за 4 год. БЫСТРЕЕ ПЖЖ​

Ответы на вопрос

Отвечает Якунин Дима.

Відповідь:

а) 26+2=28

26-2=24

б) 28*2=56

в)24*4=96