1) 6 + 5/13 2) 6/57 + 4 3) 6 4/9 + 5 2/9 4) 11 8/11 - 3 5/11 5) 8 7/18 + 7 5/18 - 4 11/18 6) 13

6/10 - 5 3/10 + 16 1/10 Скільки буде?

Ответы на вопрос

Отвечает Лысейко Валерия.

6 + 5/13 = 78/13 (додати цілу і дробову частини, шляхом зведення до спільного знаменника)

6/57 + 4 = 265/57 (знайти спільний знаменник, знайти еквівалентні дроби, додати)

6 4/9 + 5 2/9 = 12 6/9 + 5 2/9 = 17 8/9 (додати цілу і дробову частини, зведення до спільного знаменника не потрібно)

11 8/11 - 3 5/11 = 8 3/11 (відняти цілу і дробову частини, зведення до спільного знаменника не потрібно)

8 7/18 + 7 5/18 - 4 11/18 = 11 0/18 = 11 (знайти спільний знаменник, знайти еквівалентні дроби, додати)

13 6/10 - 5 3/10 + 16 1/10 = 24 4/10 = 24 2/5 (додати цілу і дробову частини, зведення до спільного знаменника не потрібно, спростити дріб)

Отвечает Киевский Дима.

Відповідь:

1)\frac{83}{13} або 6\frac{5}{13}(Два варіанти правильні)

2)\frac{78}{19} або4\frac{2}{19}(Два варіанти правильні)

3)11\frac{2}{3}

4)8\frac{3}{11}

5)11\frac{1}{18}

6)24\frac{2}{5}

Покрокове пояснення: