Площа прямокутника 108 см².Ширина - 9 см.Обчисли периметр прямокутника.


Ответы на вопрос

Отвечает Сродных Никита.

Пошаговое объяснение:

Для обчислення периметру прямокутника потрібно знати довжину та ширину.

За умовою задачі, ширина прямокутника дорівнює 9 см. Щоб знайти довжину, можна скористатися формулою для площі прямокутника:

площа = довжина * ширина

Підставляємо в цю формулу відомі значення та отримуємо:

108 см² = довжина * 9 см

Для визначення довжини, ділимо обидві частини рівняння на 9:

12 см = довжина

Тепер, маючи довжину та ширину прямокутника, можна обчислити його периметр, склавши довжину та ширину разом двічі:

периметр = 2 * (довжина + ширина)

периметр = 2 * (12 см + 9 см)

периметр = 2 * 21 см

периметр = 42 см

Отже, периметр прямокутника дорівнює 42 см.