В прямоугольном треугольнике abc угол c=90 известно что aс=14 tgА=0,4 найти катет BC


Ответы на вопрос

Отвечает Пчелкина Оксана.

Ответ:

Можна використати відношення дотичної до кута A до його протилежної сторони.

tg A = BC / AC

Знаючи, що tg A = 0,4 і AC = 14, ми можемо знайти BC.

BC = tg A * AC = 0,4 * 14 = 5,6

Отже, довжина контактної мережі BC дорівнює 5,6.