Від деякого числа відняли його 3/7 і отримали 10,8.Знайдіть це число​


Ответы на вопрос

Отвечает Kempirbaeva Nazym.

х-(х/3,7)=10,8

х- 10/37х =10,8

27/37х =10,8

х= 27/37 * 10,8

х= 27/37 * 54/5

х= 27 * 2/5

х= 74/5 = 14.8