Від числа 47 відняли деяке число. Знайдену різницю помножили на 2 і від результату відняли 15,

дістали 37. Яке число відняли від 47?

Ответы на вопрос

Отвечает Книжников Костя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай віднімали число х. Тоді за умовою задачі маємо:

2(47 - х) - 15 = 37

94 - 2х - 15 = 37

2х = 94 - 15 - 37

2х = 42

х = 21

Отже, від числа 47 відняли число 21.

Отвечает Ferecov Arif.

Відповідь: 21

Покрокове пояснення:
Позначимо число, яке потрібно знайти, як "х". За умовою задачі, ми знаємо, що:

2 * (47 - х) - 15 = 37

Спочатку розв'яжемо дужки, помноживши число в дужках на 2:

94 - 2х - 15 = 37

Тоді вираз можна спростити, додавши 15 до обох сторін рівності:

94 - 2х = 52

Щоб знайти "х", потрібно відняти 94 від обох сторін рівності та помножити на -1:

2х = 94 - 52

2х = 42

х = 21

Отже, було віднято число 21 від 47.