1)Виразіть 13 мм у метрах 2)Тракторист зорав 5/7 поля, площа якого 140га. Яка площа зораної

ділянки. 3) За день продали 65кг яблук, що становить 5/13 маси всіх яблук яблук завезених до магазину. Скільки кілограмів яблук було завезено до магазину.

Ответы на вопрос

Отвечает Ямщикова Лиза.

Ответ:

1) 1 м = 1000 мм, тому:

13 мм = 13/1000 м = 0.013 м

2) Площа зораної ділянки буде рівна (5/7) * 140 га:

Площа зораної ділянки = (5/7) * 140 = 100 га

3) Нехай маса всіх завезених яблук буде Х кг.

За умовою, продали 65 кг, що становить 5/13 маси всіх яблук.

Тому, (5/13) * Х = 65

Щоб знайти Х, потрібно помножити обидві частини рівняння на (13/5):

Х = 65 * (13/5) = 169 кг

Тому, було завезено до магазину 169 кг яблук.

Пошаговое объяснение: