№1 За день продали 65 кг яблук, що становить 5/13 (п'ять тринадцятих) маси усіх яблук, завезених

до магазину. Скільки кілограмів яблук було завезено? №2 Ширина прямокутника дорівнює 48 см, що становить 12/17 (дванадцять сімнадцятих) його довжини. Знайдіть площу прямокутника. (Вказівка. S=ab)

Ответы на вопрос

Отвечает Савинова Ксения.

Пошаговое объяснение:

1

65 : 5/13 = 65 * 13/5 = 13 * 13/1 = 169/1 = 169 (кг) - яблок завезли всего в магазин

2

1) 48 : 12/17 = 48 * 17/12 = 4 * 17/1 = 68/1 = 68 (см) - длина прямоугольника

2) 48 * 68 = 3264 (см²) - площадь прямоугольника